28 Ekim 2023 Cumartesi günü, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Ankara’da gerçekleştirilen ve sponsoru olduğumuz Türkiye Yüzyılında Kreatif Endüstriler Konferansı’na katılmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz. Alanında uzman rektörler, kreatif sektörün önde gelen isimleri ve İngiltere Kreatif Endüstriler Elçisi John Newbigin gibi uluslararası konuşmacılarla bir araya geldik.

Konferans boyunca, 2 trilyon dolarlık bir hacme ulaşan kreatif endüstriler hakkında derinlemesine bilgi edinme, bu alanda başarıya nasıl ulaşabileceğimizi keşfetme ve kreatif dünyanın sunmuş olduğu sınırsız fırsatları tanıma şansı bulduk.

Katılımcılarla bilgi ve deneyimlerimizi paylaştık, sektörün en son trendleri ve yenilikleri hakkında önemli bilgiler edindik. Kreatif dünyanın bize sunduğu sınırsız olanakları keşfetmek ve bu muazzam sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak adına duyduğumuz heyecanı yaşadık.

Bu değerli deneyimi bizimle paylaşan her bir katılımcıya içtenlikle teşekkür eder, gelecek organizasyonlarda tekrar bir araya gelmeyi dört gözle bekleriz.