Tiga Vakfı olarak, “Teknoloji Yıldızları Burs Programı” aracılığıyla pek çok mühendislik öğrencisinin daha iyi şartlarda eğitim almasına katkı sunduğumuz için gururluyuz. Bu adımın ötesine geçmek için 17 Nisan 2024 Çarşamba günü itibarıyla değerli bursiyerlerimizi daha yakından tanıyacağımız ve güçlü bağlar kuracağımız tanışma etkinliklerine Yönetim Kurulu üyelerimizin katılımıyla başladık.

Yaklaşık 2 saat süren buluşma, keyifli bir sohbet ortamında, teknolojinin bugünü ve geleceğine dair fikir alışverişine dönüştü. Bu sayede bursiyerlerimizi daha yakından tanıma şansı bulurken, potansiyellerini keşfedecekleri yeni imkanlar oluşturmak için de bilgi edindik. Bu bilgiler ışığında “Teknoloji Yıldızları Burs Programı” ile mühendislik eğitimi alan parlak beyinleri desteklemeye ve onların ülkemizin teknolojik kalkınmasına katkıda bulunmalarını sağlamayı sürdüreceğiz.

Tanışma etkinliklerimiz, 25 kişilik odak grup görüşmeleri halinde devam edecek. Değerli vaktini bizimle paylaşan bursiyerlerimize içten teşekkürlerimizi sunuyor, gelecek etkinliklerimizde de bir araya gelmeyi dört gözle bekliyoruz.