Bu yıl, Tiga ailesi olarak gelenekselleşen Yıl Sonu Motivasyon ve Değerlendirme Toplantısı’nın 2.’sini Uludağ’da gerçekleştirdik.

Uludağ’a varışımızla birlikte tatilimiz keyifli bir öğle yemeğiyle başlamış oldu. Yemekten ve odalara yerleştikten sonra enerjisi hiç düşmeyen ekibimiz, tesisin sunduğu olanaklardan yararlanarak farklı aktivitelere katıldı. Kimimiz kayak ve kızak pistlerinde adrenalin dolu anlar yaşarken; kimimiz otelin spa, sıcak havuz, sauna ve hamam imkanlarıyla günün yorgunluğunu attı.

İlk günün akşamında, Yönetim Kurulu Başkanımız Adem Ali YILMAZ’ın liderliğinde ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla, yılın değerlendirme toplantısını gerçekleştirdik. Bu toplantıda 2017 yılına dair değerlendirmeler yapıldı ve 2018 yılına dair beklenti ve planlarımız paylaşıldı. Toplantının ilerleyen bölümünde takım arkadaşlarımız yürüttükleri projeler hakkında sunumlar yaparak yıl içindeki başarıları ve gelişmeleri paylaştılar.

Toplantının ardından Xbox oyun konsoluyla oynanan çeşitli video oyunları ile Uno, Tabu ve Jenga gibi kutu oyunlarıyla eğlenmek üzere gruplar oluşturduk ve geceyi keyifli bir şekilde tamamladık.