“Teknoloji Yıldızları Burs Programı” kapsamında Ankara Ticaret Odası’nda (ATO) düzenleyeceğimiz “Teknoloji Yıldızları Buluşması: Teoriden Pratiğe” etkinliğimiz için geri sayım başladı!

Tiga Vakfı olarak, öğrenci ve genç yeteneklere destek ilkemiz doğrultusunda, mühendis adaylarının teknoloji sektörünün dinamiklerini keşfetmelerine ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda 8 Haziran Saat 12.00’de ATO’da Teknoloji Yıldızları’yla bir araya gelerek genç mühendis adaylarına teknoloji dünyasını daha yakından tanıtacağız.

Yönetim Kurulu Başkanımız Adem Ali Yılmaz’ın konuşmasıyla açılacak olan etkinlikte birbirinden değerli konuklarımız “Bilişim Dünyasında Öne Çıkan Pozisyonlar” panelinde sektörel tecrübelerini paylaşacak ve profesyonel iş hayatının dinamikleri ile birlikte bilgi teknolojileri iş süreçlerini uçtan uca anlatacaktır. Bu panele ek olarak; özel stantlarda bilişim dünyasının bileşenleri ve bu bileşenlerle aktif etkileşimde olan yazılım geliştirme, proje yönetimi, iş geliştirme, pazarlama ve insan kaynakları gibi pek çok alana dair öğrencilerimizin merak ettikleri soruları yanıtlayacak uzmanlar yer alacaktır.

Vizyoner ve yetenekli gençlerle birlikte heyecan verici bir geleceğin parçası olmaya hazırız.

Gelin, teknolojinin geleceğini birlikte şekillendirelim!

🗓️ 8 Haziran 2024
🕐 12.00

Etkinlik Katılım Formu